25 Oportunități | 36 Organizații

Asociația Betania angajează absolvent de studii socio-umane

Asociația Betania–Centrul Delfinul pentru copii cu autism Bacău angajează absolvent de studii socio-umane. Experiența în lucrul cu copiii constituie un avantaj.

CANDIDATUL IDEAL:

  • persoană deschisă, dinamică, agreabilă, creativă
  • răbdare, pasiune pentru lucrul cu copiii
  • atitudine pozitivă
  • abilități de comunicare/relaționare cu copiii, adulții
  • abilități de lucru în echipă
  • autodidact
  • disponibilitate pentru studiu şi perfecţionare continuă

RESPONSABILITĂȚI:

  • oferă atenție, mediu securizant copilului
  • manifestă interes față de nevoile/particularitățile copilului
  • pregătește toate materialele necesare desfășurării activităților
  • asigură informare, sprijin și suport părinților
  • asigură confidențialitate
  • participă la întâlnirile echipei
  • asigură și răspunde de aplicarea tuturor măsurilor de igiena

BENEFICII:

  • mediu de lucru plăcut alături de o echipă de profesioniști
  • asigurarea formării inițiale și continue
  • implicarea/participarea la diverse activități ale asociație

CV-urile se pot depune pe e-mail office@asociatiabetania.ro.

Informații telefon: 0234 586.402 / 0751 185.899

Sursa: www.asociatiabetania.ro